www.niewolnicymaryi.pl​​

 


 

  PORTAL  PROWADZONYCH  PRZEZ  MARYJĘ

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje oraz artykuły podejmujące temat niewolnictwa maryjnego, a także wskazówki, jak owocnie przeżyć czas przygotowania

do Aktu zawierzenia.

"Nie ukrywaj niczego, ale powiedz, czy jesteś szczęśliwy? (…) Osiągniesz spełnienie różnych pragnień i wkrótce mówisz: to nie to. Dlaczego tak jest? Tak stworzony jest człowiek, że nic na ziemi w pełni go nie nasyci. Tylko ten, kto posiada Boga umie być szczęśliwy.
Czy wierzysz, że jedynie Bóg jest twoim szczęściem? Nie czytaj dalej, dopóki nie odpowiesz na to pytanie. Życie jest bardzo poważne.
Żyje się jeden raz i od tego zależy cała wieczność. (…)  Co jest dla ciebie w każdej chwili najlepsze? Często nie wiesz ale Bóg wie, On ma plan twego życia. Nikogo nie stwarza bez dokładnego planu. Wybrał 
i przeznaczył dla ciebie szczęśliwe miejsce w niebie. (…)  Bóg daje ci szczególną pomoc, byś dobrze poznawał Jego wolę i zawsze ją spełniał. Jest nią Maryja. Ona zawsze wybierała to, co się Bogu spodoba, zawsze wiernie spełniała każde Boże życzenie".

 

                                                                                      ks. Marian Piątkowski

Zapoznaj się z tekstami

ks. Mariana Piątkowskiego (egzorcysty) na temat niewolnictwa maryjnego. 

Mogą one rozwiać wiele Twoich wątpliwości.